O dílně

 

Dílna

Dílna

Vokovická dílna vznikla jako výsledek mého dlouholetého přání mít svůj vlastní prostor pro tvoření, kde nemusím každý den sklízet roztahané dráty nebo proutí na košíky, ale také mít místo, kde se budou moci scházet lidé stejně postižení jako já neustálou potřebou něco tvořit. Takže zvu všechny, kteří se chtějí něco nového naučit, potěšit se oblíbeným tvořeníčkem, odpočinout si, načerpat inspiraci nebo si jenom popovídat u kávy. V dílně najdete spoustu knížek k listování a mnoho výtvorů k inspiraci.

Dílna vznikla v bývalém suterénním bytě, který byl více než 40 let opuštěný. Postupně vyháním pavouky, vlhkost a plíseň a snažím se prostor znovu přivést k životu. Takže dílna se zatím skládá z jedné velké místnosti a prostoru pro uložení spousty materiálů. Součástí dílny je koutek pro uvaření kávy nebo čaje a samozřejmě WC.

IMG_7807

Kuchynský koutek

Dílnu najdete v Praze 6- Vokovicích, Půlkruhová ulice č. 4O, nedaleko tenisových kurtů a fotbalového hřiště Aritma. Dostanete se k nám tramvají číslo 5,20 a 26 nebo autobusem do zastávky Nádraží Veleslavín a pak asi 8minut pěšky. Doporučuji vytisknout mapku, pokud budete bloudit volejte.